פרגולה למרפסת שמש – נעים בכל מזג אוויר

תוכן עניינים

אין ספק כי שילוב של פרגולה למרפסת שמש בבית שלנו היא אחד הדברים השימושיים ביותר שנוכל להוסיף בכדי לשדרג אותו ולשפר את איכות חיינו. בבתים רבים ברחבי הארץ יש מרפסת שמש. אולם באותם בתים, בעיקר בחודשי הקיץ החמים, לעיתים קרובות אי אפשר לשבת באותה מרפסת שמש.
זאת מכיוון שהשמש יוקדת על המרפסת ומאוד חם שם. הצבת פרגולה יכולה לשנות את הדברים מקצה לקצה, שכן במידה ויש לכם סוכך שמגן עליכם מפני השמש החמה, אתם יכולים לשבת במרפסת לאורך כל שעות היום וליהנות מהחמימות ומזג האוויר היפה, אך להיות בצל לאורך כל השהייה במרפסת. הוסיפו לפרגולה מאוורר – ואתם מסודרים. מעבר לכך, תוכלו גם לאכול במרפסת תחת הפרגולה, לארח אורחים, לשתות קפה באמצע היום וכדומה, מה שלא תוכלו לעשות בשיא החום ללא פרגולה שתדאג להצללה עבורכם, או עבור האורחים שלכם.

פרגולה למרפסת שמש

מדוע אלומיניום הוא הבחירה המועדפת לפרגולת מרפסת שמש?

לאחרונה אנו רואים את פרגולות העץ יוצאות מן האופנה, ואת מקומן תופסות בעיקר פרגולות אלומיניום. הסיבה בגינה יותר ויותר בתים מעדיפים התקנת פרגולת אלומיניום היא לאור היתרונות הרבים שלה: בראש ובראשונה, העמידות חסרת הפשרות של האלומיניום בכל תנאי מזג האוויר כמו שמש, גשם, אבק, חול ועוד. מעבר לכך, יתרון משמעותי נוסף הוא שאין צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת של פרגולה מאלומיניום לאור העמידות שלה. זאת בניגוד לפרגולת עץ, עבורה נצטרך לבצע אחת לכמה שנים טיפולי מריחת שמנים על העץ וטיפולים נגד מזיקים העלולים להרוס את העץ. מעבר לכך, ישנן פרגולות אלומיניום שניתן לכוונן את התריסים שלהן בהתאם לשמש, הודות למערכת אלקטרונית המזיזה את התריסים שעל גג הפרגולה. כך ניתן לסגור לגמרי או לפתוח את הפרגולה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
פרגולה למרפסת שמש
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר