תתחדשו! כל הדרכים לבצע היום חידוש מעטפת מבנה

תוכן עניינים

אין ספק שבכל בניין בין אם מדובר בבית פרטי, בניין מגורים משותף או גורד שחקים, ביצוע חידוש של מעטפת המבנה הינה חשובה מאוד הן לפונקציונליות של המעטפת בכדי למנוע נזילות על ידי חידוש האיטום והן לניראות החיצונית של המבנה על ידי הדבקת אריחים שנפלו, החלפת לוח סקיילייט ועוד. ישנן דרכים רבות בהן ניתן לבצע חידוש מעטפת של מבנה כשלכל תהליך יש כמובן את היתרונות שלו.

דרכים לביצוע עבודת חידוש מעטפת

אז לאחר שהבנו שחידוש המעטפת הינו תהליך קריטי מאוד שיש לבצע אחת לכמה שנים כעת נבין כיצד הוא מתבצע. באם מדובר בבניין נמוך קומה בין שתי קומות או בית פרטי צמוד קרקע העבודה יכולה להתבצע בקלות על ידי הקמת פיגומים. דרך נוספת בה מתבצעות עבודות שיקום מעטפת רבות היא באמצעות שיטת הסנפלינג כאשר שיטה זו מתאימה בעיקר למבנים בהם לא ניתן להקים פיגומים והיא רלוונטית עבור בנייני מגורים גבוהים, בנייני משרדים וגורדי שחקים. מעבר לכך, גם בבנייני מגורים משותפים בני שבע עד עשר קומות כן ניתן להשתמש בסנפלינג עבור חיפוי חיצוני למשל ועוד, למרות שברוב המקרים נראה דווקא פיגומים סביב בניינים אלה אך הסנפלינג מקנה לעובדים דווקא גמישות רבה יותר והגעה למקומות אליהם קשה מאוד להגיע באמצעות פיגומים.

שיטה נוספת באמצעותה ניתן לבצע עבודות שיקום מעטפת חד פעמית או במסגרת תחזוקה שוטפת, היא באמצעות במות הרמה המתאימות כאשר מדובר כמעט בכל מבנה עד גובה של שלוש עד חמש קומות היות ומעבר לכך הבמה אינה גבוהה מספיק. חשוב לבחון לפני התחלת העבודות כי לקבלן ולעובדיו יש רשיון עבודה בגובה וכי הוא משתמש בכלל אמצעי הבטיחות הקבועים בחוק עבור עבודות מסוג זה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר