כנסים עסקיים – שילוב טכנולוגיות בתכנון הכנס

תוכן עניינים

 

תחום הכנסים העסקיים עבר שינוי של ממש בעשור האחרון עם כניסה של אפשרויות טכנולוגיות שעוזרות בתכנון הכנס. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות במהלך כנסים עסקיים אף תורם רבות למוניטין של מתכנני הכנס, כך שאין שום סיבה שלא להיעזר בהן. במה בדיוק מדובר? מייד תבינו.

 

כיצד הטכנולוגיה מתבטאת בענף כנסים עסקיים?

השימוש בטכנולוגיה בתכנון כנסים עסקיים מתבטא במערכות רישום מתקדמות שמאפשרות ביצוע של מספר פעולות:

  • מכירת כרטיסים ON LINE – באופן זה התהליך הופך למהיר יותר, פשוט ונוח ומונע את הצורך לרכוש כרטיסים באופן פיסי בנקודות המכירה. ניתן לבצע את הרכישה דרך הטלפון החכם, הטאבלט או המחשב ללא שום צורך בהרשמה או הורדת אפליקציה. הדבר אף מאפשר מכירת כרטיסים 24/7.
  • הפקת אישורי כניסה לאירוע – די מרגיז להגיע לכנס ולחכות 10 דקות בתור. ממשקים אינטרנטיים מתקדמים מונעים את המצב והופכים את הכניסה למהירה וחלקה יותר. כל רוכש מקבל כרטיס דיגיטלי שאותו הוא סורק בכניסה ללא שום צורך ברישום כלשהו.
  • קבלת נתונים בכל עת – הבסיס לקבלת החלטות נכונה בתכנון אירוע דוגמת כנס הוא נתונים מהימנים ומדויקים. הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת למנהלי האירוע לקבל תמונת מצב עדכנית בכל רגע – לפני ובמהלך האירוע, בפרמטרים כמו מכירת כרטיסים, אישורי הגעה, פילוחים שונים וכדומה.
  • קשר ישיר עם באי הכנס – הודעות תזכורת, אישורים, כרטיסים דיגיטאליים – הכול נשלח לאורחים לפני הכנס ומעניק להם חוויה אישית עוד לפני יום האירוע.

מערכת רישום לכנס – עושים סדר בבלגן!

לאור העובדה שמדי שנה נערכים בישראל אלפי כנסים עסקיים, די ברור שגם מספר החברות שמציעות את המערכות השונות עולה. מערכת רישום לכנס רוכשים רק דרך חברה איכותית אשר מציעה מערכת  מתקדמת אך פשוטה לתפעול, ידידותית למשתמש וזורמת באופן חלק. הדבר חשוב ביותר כדי למנוע מצב של קריסת המערכת או האטות משמעותיות  בזמן ריבוי משתתפים למשל.

 

מעוניינים לפרסם אמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר