כל מה שצריך לדעת על קניית בית ללא הון עצמי או איתו

תוכן עניינים

ההחלטה על קניית בית ללא הון עצמי או עם הון עצמי חדש היא החלטה מהותית וכזאת שלא מתקבלת כלאחר יד. יש כל כך הרבה דברים, נושאים, נתונים ופרמטרים לבחון ומדובר בעצם בתהליך שאורך לא מעט זמן. בנוסף לכך חשוב מאד ליצור קשר עם אנשי מקצוע שילוו את התהליך, יסייעו ללקוח להבין את הנושאים השונים שקשורים ברכישת בית חדש וגם יחוו את דעתם המקצועית בנושאים שונים. רק לאחר שהלקוח שלם עם עצמו מכל הבחינות יהיה לו קל יותר לדעת שהבית שאותו הוא בוחן לעומק הוא אכן הבית שהכי יתאים לו הן מבחינת המגורים והן מבחינת התנאים המקדימים לרכישת הבית. אז מה באמת צריך לבדוק לעומק לפני שמחליטים לקנות בית? להלן סקירה קצרה של כל ההיבטים החשובים. לסעיפים נוספים בקרו ב- 1nadlan.co.il.

 

מה לבדוק ולמה לשים לב כשרוצים לקנות בית

הנושאים שקשורים בבחינה מעמיקה של קניית בית ללא הון עצמי ועם, נחלקים לכמה קטגוריות שונות ומגוונות –

  • הפן הכלכלי – איזה סכום של כסף יכול הלקוח להעמיד לטובת רכישת הבית עם או בלי משכנתא.
  • צרכים – איזה בית הוא רוצה או צריך? מה הדרישות החשובות שיש לו והבית חייב להכיל? האם בנייה ירוקה מעניינת אתכם?
  • סביבה – יש הרבה מה לבדוק ולבחון בסביבה או השכונה שבה ממוקם הבית – אופי האוכלוסייה, מבנים או מתקנים ציבוריים שקיימים בה, התאמה לגילאי בני המשפחה (הימצאות גנים או בתי ספר, למשל), דרכי גישה אל תוך השכונה וממנה ועוד.

  • בדק בית – זו בדיקה שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע מעולם הבנייה ובמהלכה נבדק לעומק בכלים מקצועיים מצב הבית מבחינת רשת החשמל, אינסטלציה, תקשורת ומים, זאת על מנת לאבחן מבעוד מועד תקלות או פגמים מהותיים שיש צורך לטפל בהם לפני הרכישה.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר