קידמה ומודרניות בתחום הבנייה – חיפוי חיצוני מרשים

תוכן עניינים

הזמן מביא איתו אינספור חידושים ושינויים טכנולוגיים בשלל תחומים כאשר גם תחום הבניה והשיפוצים מתקדם ומשתנה כל הזמן. אם אתם מביעים עניין באדריכלות, עיצוב ובניה, כנראה שנתקלתם במושגים קירות מסך, קיר מסך סטרוקטורלי, קיר מסך אלומיניום, זכוכית, ועוד. מדובר למעשה בפתרון חדשני וייחודי שמגיע אלינו ישירות מחו“ל ומביא איתו קשת רחב של יתרונות. ההגדרה לקירות מסך משתנה אבל באופן כללי מדובר בחיפוי חיצוני המשלב בין חומר הזכוכית לחומר האלומיניום ומטרתו לנצל באופן המיטבי את אנרגיית השמש במטרה להכניס כמות גדולה של אור טבעי לחללים המאפיינים בבניין. אם עד לפני כמה שנים היינו רואים בניינים מחופים בבטון וחלונות רגילים, היום מדובר בבניה סופר מודרנית וחדשנית בעזרת אותם קירות מסך, אותם מרכיבות חברות שונות..

מה היתרונות של קירות מסך בבניה המודרנית?

  1. מערכת שלמה העומדת בפני עצמה – מדובר בחיפוי מודולרי המגיע ישירות מהמפעל בשלמותו ומחופה ישירות על גבי הבניין. אין במערכת הזו אף מרכיב קונסטרוקטיבי.
  2. ניצול מירבי של האור הטבעי – מדובר בפתרון המשתלב בצורה מושלמת עם הבניה הירוקה. כך אנו יכולים לנצל את אור השמש ולחסוך באנרגיה. אור כזה תורם לאווירה נינוחה ומשפר את הריכוז במהלך כל שעות היום.
  3. מתאים למגוון שימושים – נהוג לשלב קירות מסך בפרויקטים מהתחום הפרטי כמו וילות, בתים פרטיים ובנייני מגורים וגם בפרויקטים כמו מפעלים תעשייתיים, מסעדות, גורדי שחקים ועוד, בתור אחד ממגוון פתרונות חדשים בבנייה.
  4. מראה עיצוב מרשים וייחודי – השילוב בין הזכוכית לאלומיניום יוצר מראה ייחודי ויוצא דופן למבנה.
  5. עמידות – מדובר בחומרים סופר עמידים ולכן המבנה הרבה יותר עמיד בפני מים, שמש, רוח, לחות וכדומה. נראה כי יש הרבה פחות מקרים של בעיות איטום ורטיביות בחיפויים מהסוג הזה מה שמאריך את חיי הבניין וכמובן שומר על הערך שלו לאורך השנים.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר