טיפול טבעי בחרדה – כשאתם עומדים לאבד את זה

תוכן עניינים

לאורך השנים חלקנו מפתחים חרדות ופחדים שגורמים לנו להרגיש סוג של ערעור. אלו יכולים להיות פחדים כתוצאה ממשבר שעברנו, סיטואציה בה לקחנו חלק או על רקע אחר. בעוד חלקנו מצליחים להמשיך להתנהל יחסית כרגיל ומוצאים דרכים לשמור על איזון, יש גם לא מעט אנשים שהחרדות מנהלות אותם ולא להיפך, משתלטות להם על החיים ונוצר מצב של תקיעות, תסכול, פחד ממשי ואפילו לעתים דיכאון. הסימן הראשון שמעיד על כך שעלינו להקדיש לכך תשומת לב ואף לחפש טיפול טבעי בחרדה הוא כאשר החרדות פוגעות בנו ומפריעות לנו לנהל חיים שגרתיים ונורמליים.

טיפול טבעי בחרדה

טיפול טבעי בחרדה עם פרחי באך

השנה האחרונה גרמה לעלייה בכמות הפניות לגורמים מקצועיים לטיפול במגוון של מצבים נפשיים. זה טבעי, הרי ברגע שהקרקע נשמטת לנו מתחת לרגליים, השגרה מתערערת, מתפתחים להם פחדים וחששות. התמודדות עם לחץ בקורונה הפכה לתופעה מוכרת. לא תמיד אנחנו יכולים אפילו לשים את האצבע למה החרדה הזו נוצרה.

אחת השיטות היעילות לטיפול בחרדות נקראת פרחי באך. מדובר ב-38 תמציות פרחים שמתוכן המטפל בוחר רק כמה תמציות שמתאימות באופן ספציפי למצב הרגשי שלכם. הטיפול מתחיל בשאלון מקיף ומטרת המטפל להבין את הסיבות המקוריות לחרדה, לראות ממה זה נובע, האם יש רקע לזה או שזה קשור לסביבה והאם זה נוצר בעקבות שינוי שקרה או משהו שכבר היה קיים בתת מודע שלנו. בשלב הבא המטפל יתאים תמצית הנחשבת לטיפול בפני עצמו או כטיפול משלים. לרוב יש ליטול את התמצית ארבע פעמים ביום, ארבע טיפות בכל פעם. כאשר אתם בתהליך, שימו לב אם הטיפול מסייע לתופעות לוואי, כגון הזעה, קשיי נשימה חרדה וכיו"ב.

יתרונות השיטה

  • איננה מתנגשת עם אף טיפול אחר
  • ללא תופעות לוואי, תסמינים או פיתוח תלות
  • 100 אחוז טבעי
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
טיפול טבעי בחרדה
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר