איך לבחור סיגריה אלקטרונית? המדריך הקצר שלנו

תוכן עניינים

אם גם לכם נמאס מריח הסיגריות שנדבק בכל מקום, מזה שהשיניים שלכם מצהיבות, מזה שקשה לכם לעלות במדרגות או לעשות פעילות  גופנית פשוטה והחלטתם שאתם מפסיקים לעשן, כנראה שאתם בדרך הנכונה. יחד עם זאת, גם אלה שלא מעשנים מודעים לכמה קשה זה להפסיק. אז מסתבר שיש מוצר שמקל על התהליך וקוראים לו סיגריה אלקטרונית. היא מזיקה הרבה פחות מסיגריות, מוציאה אדים המדמים את הסיגריה הרגילה, מספקת את הניקוטין למכורים ועדיין אין לה את כל התסמינים ותופעות הלוואי שיש בסיגריה. אז איך לבחור סיגריה אלקטרונית? הכנו לכם מדריך. מידע נוסף ניתן למצוא באתר המוביל לסקירת מוצרי עישון –
https://avidan-shkolnik.co.il/.

איך לבחור סיגריה אלקטרונית – טיפים מובילים

  1. סוג השאיפה – יש שתי סוגי שאיפות. הראשונה לפה ואז לריאות – MTL והשניה עוברת ישר לריאות, ממש כמו נרגילה – DL. הראשונה מייצרת יחסית מעט אדים והיא כוללת מעט אוויר. השניה מייצרת הרבה אדים והיא מלאה באוויר וגם בטעם. לכן, חשוב לבחור את הסוג שמתאים לכם.
  2. כמה אתם מעשנים ביום? במידה ואתם מעשנים עד חמש סיגריות ביום, סיגריה אלקטרונית קטנה עם סוללה שפועלת עד 1500 מילי אמפר או כזו בצורה של עט, תספיק לכם. אם אתם מעשנים בין 5-10 סיגריות, יש צורך במכשיר עם סוללה חזקה בין 1500-2600 מילי אמפר שעה שנטענת עם אם אתם מעשנים מעל 10 סיגריות, שווה לקת בחשבון סיגריה אלקטרונית עם סוללות חזקות יותר.
  3. טעם – מומלץ שלא למהר בבחירת הטעם וכדאי להתלבט האם אתם מעדיפים טעמי טבק רגילים או טעמי פירות.
  4. נגישות למטען – בכל מה שקשור בנושא אביזרי עישון ומכשירים, חשבו כמה אתם נגישים למטען במהלך היום ולפי זה בחרו את הסיגריה המתאימה.
  5. כמות ניקוטין – אם יש לכם תלות בניקוטין ולא באקט השאיפה, העדיפו נוזל עם ניקוטין ולאט לאט הקטינו את הכמות.

 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר