לפני שיושבים מתארגנים – ארגונים והשכרת ציוד לשבעה

תוכן עניינים

אין ספק כי תקופת השבעה איננה פשוטה לאף אחד והיא מציפה אצלנו לא מעט רגשות, קשיים ואתגרים. אלו הם שבעה ימים שעלינו כביכול להתמודד עם כל מיני מחשבות, מצבים לא פשוטים, לפגוש אנשים שלא בטוח שאנחנו מכירים  ועוד. כדי שהתקופה הזו תעבור עלינו כמה שיותר בקלות, שווה להשקיע מעט זמן ולהתארגן מראש. אחד הדברים שהכי יכולים להקל עליכם בשבעת הימים הללו הוא לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לשבעה. באופן כזה, לא תצטרכו בכלל לדאוג לכל מה שקשור לארגון השבעה בין אם זה כסאות, שולחנות וכדומה.

 

במקום לארח את כולם בבית יש פתרון אחר

קושי נוסף איתו אנשים רבים מתמודדים, טמון בעובדה שעליהם לארח כמות גדולה יחסית של אנשים בו זמנית. לעתים, הנפטר השאיר אחריו משפחה מאוד גדולה וחברים, לעתים הוא פשוט איש מכובד שמכיר מאות של אנשים ואז מה שקורה הוא שפשוט אנשים לא מפסיקים להגיע לנחם. בסיטואציה כזו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו כל הזמן עסוקים בסידור הבית, ניקיון שלו, דאגה לכל מה שקורה מסביב ולגרום לאחרים להרגיש בנוח, במקום שאנחנו נוכל גם להתעסק קצת בעצמנו. סוכת אבלים, יכולים להוות פתרון מצוין לבעיה הזו משום שניתן למקם אותה בגינה מתחת לבניין או בחצר הבית הפרטי ופשוט לארגן את השבעה שם עם כל הציוד.

מה לגבי האוכל והשתיה?

אחד הדברים שהכי יכולים להקל עליכם הוא פשוט להיעזר באנשים הכי קרובים לכם. אם חשוב לכם שכל הזמן יהיה כיבוד ושתיה קלה על השולחן, שווה לדבר עם כולם, אולי אפילו להקים קבוצת ווטסאפ, וכך למעשה תוכלו לבקש בכל יום מכמה אנשים בכל פעם לדאוג לכיבוד. אפשר להזמין משלוחים עד הבית של בורקסים ומאפים מתוקים, עוגות ועוגיות, לדאוג שיהיה קפה, תה, סוכר וחלב על השולחן כל הזמן, מים מינרלים וכמה סוגים של מיצים. אם אתם רוצים ממש להשקיע תוכלו לדאוג גם למגשי אירוח עם ירקות חתוכים טריים, פירות העונה, חטיפים ואולי אפילו כריכים קטנים. במידה ואצלכם בתרבות, נהוג לארח בצורה אחרת וממש להגיש אוכל מבושל, שווה להיעזר בחברת קייטרינג חיצונית כדי שלא תצטרכו בכלל להתעסק עם כל הנושא הזה של האוכל. בנוסף, למרות שכלים חד פעמיים אינם תורמים לסביבה שלנו, בתקופה לא פשוטה זו, כן כדאי לרכוש כמות מהם, אם אפשר כלים מתכלים מבמבוק או נייר למשל שהרבה פחות מזהמים בהשוואה לפלסטיק.

 

ועוד כמה טיפים כדי שתוכלו להעביר את השבוע הזה בצורה סבירה

  • אפשר לקחת רגע לעצמכם – למרות שיש המולה בתוך השבעה, תמיד אתם יכולים לעשות סיבוב בחוץ, לנשום אוויר, לארגן לעצמכם את המחשבות ולא כל הזמן להיות במקום בלי הפסקה. זה לגמרי טבעי שהרגשות הלא פשוטים יצופו וכל מה שצריך זה לתת להם את המקום שלהם.
  • דברו עם מישהו קרוב – תחשבו על האדם שהכי קרוב אליכם ופשוט נסו לתפוס איתו או איתה שיחה של כמה דקות ביום. זה יכול לשחרר, להקל עליכם ולגרום לכם לתחושה יותר טוב.
  • שינה – בתקופה זו יכול מאוד להיות שתתקשו לישון בלילה ולכן שווה להיעזר באיש מקצוע, אולי לקחת משהו טבעי להרגעה או תרופה במרשם כדי שכן תוכלו לישון כמה שעות ולהחזיק מעמד.
  • תיכף התקופה הזו מסתימת- חשוב לזכור ולהיות מודעים לכך שמדובר בשבעה ימים בלבד, ימים שעוברים ואחריהם תוכלו לארגן את עצמכם מחדש ולהתמודד עם מה שקרה באמת.
מעוניינים לפרסם מאמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר