מהי התחזוקה השוטפת הנדרשת לכל מבנה ציבורי או בניין?

תוכן עניינים

לכל מבנה או בניין יש תחזוקה אותה יש לבצע על מנת לשמור על הבית ולהאריך את אורך חייו ולמנוע נזקים ותקלות. בין היתר יש לבצע פעולות תחזוקתיות תקופתיות כמו למשל צביעת הבית, חידוש האיטום לפני עונת החורף, שטיפת ביוב ועוד. אין ספק שיש לקחת בתשומת לב רבה את כל נושא התחזוקה שוטפת של המבנה כי אחרת אנו פשוט עלולים למצוא את עצמנו עם כשלים מבניים בבית או מפגעים תברואתיים.

 

תחזוקה שוטפת בחורף מתחילה באיתור חדירת מים

אחת הסכנות היותר ממשיות בעיקר לאחר הגשמים הראשונים של החורף הוא נושא של חדירת מים לתוך הבית מהגג או מן הקירות. לשם כך חשוב מאוד לבצע אחת לכמה שנים חידוש של האיטום שהיא למעשה השכבה שמונעת ממי הגשמים או ממים שהצטברו על גג המבנה שהחלו לחדור אל תוך הבית. מומלץ לבצע את חידוש האיטום דווקא בחודשי הקיץ, שכן זוהי תקופה טובה לעשות איטום לפני שמתחילים כל הגשמים ובנוסף קבלני האיטום הרבה יותר פנויים בתקופה הזו של השנה.

כיצד נבצע תחזוקה לבית כדי למנוע חדירת מים?

בשביל למנוע חדירת מים אל הבית שלנו עלינו לוודא אחת לכמה שנים בעזרת קבלן איטום כי האיטום של הגג וקירות הבית שלנו עדיין יעילים נגד חדירת מים. הבדיקה תבוצע על ידי הקבלן ובמידה ויתגלה בלאי או ליקוי הקבלן יוכל לבצע פעולה תחזוקתית לטיפול באיטום בכדי להכין את הבית שלכם לחודשי החורף הגשומים. היום יש מגוון פתרונות חדשים בבנייה ומבחר דרכי איטום כאשר הקבלן יקבע באיזה חומר הוא ישתמש בהתאם לסוג הגג או הקירות שלכם, לפי חומרים שהשתמשו בהם בעבר ועוד. כל פעולה תחזוקתית מונעת תעזור לכם לעבור את החורף בצורה הרבה יותר נוחה ונעימה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר