ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן

תוכן עניינים

אחת לתקופה לא ארוכה מדי, כולנו צופים בחדשות בכתבות הקשורות למצוקתם ולקשיים איתם מתמודדים יום אחרי יום החקלאים בישראל. למעשה, שאנחנו הצרכנים בוחרים לרכוש את הירקות והפירות שלנו אצל הירקן השכונתי, במכולת או בסופר, אנחנו משלמים הרבה יותר ממה שאנחנו אמורים לשלם. יש לא מעט פערי תיווך, מיסים והכל עובר כמה גלגולים. בסופו של דבר החקלאי, זה שעובד כל כך קשה לאורך כל השנה, דואג לטפל באדמה, ביבול, בהשקיה, מתמודד עם פגעי מזג האוויר כמו ימי השרב החמים, הקרה, הברד, לא זוכה להרוויח באמת את מה שמגיע לו. אז יש פתרון. קוראים לצרכים צריכת ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן. צריכה כזו בעצם מאפשרת לחקלאים במדינת ישראל להתפרנס בכבוד. להרוויח את מה שמגיע להם.

 

מהחקלאי לצרכן – איך זה עובד?

בפעם הבאה שאתם רוצים להזמין ירקות משלוחים למרק שלכם, לסלט שלכם, לכריכים וכמובן גם פירות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למעשה להבין איזה חקלאי מספק סחורה טריה באזור המגורים שלכם. תוכלו לעשות את זה ברשת האינטרנט, לחפש אחר חנות אינטרנטית שמספקת סחורה טריה, איכותית ומגוונת בהתאם לצרכים שלכם ולא פחות חשוב, במחירים הוגנים.

קריטריונים לבחירה

  1. זמינות – בדרך כלל ירקות ופירות זה משהו שאנחנו מזמינים מהיום להיום או מהיום למחר, ולכן שווה לבחור חנות עם רמת זמינות גבוהה, שוב לפי אזור המגורים שלכם כמובן.
  2. מגוון – רובנו לא אוהבים להזמין רק כמה סוגים בודדים של ירקות ופירות , אלא אוהבים מגוון ולכן שווה לבחור חנות עם מגוון גדול יחסית, יש אפילו חנויות שהן ממש כמו מעדניה ומספקות מוצרים איכותיים נוספים כמו חלווה איכותית, שמן זית, פיצוחים ועוד.
  3. מחיר- כאמור, הסיבה שאנחנו רוצים להזמין ירקות ופירות ישירות מהחקלאי היא גם המחיר. לכן, כדאי להשוות בין 2-3 חנויות ורק אז להחליט.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר