רוצים שינוי שישדרג אתכם באמת? לימודי הייטק

תוכן עניינים

ישראלים רבים מחפשים לעשות שינוי קריירה מקצועי. חלקם לא שבעי רצון במקום העבודה הנוכחי שלהם, אחרים לא מרגישים סיפוק, יש כאלה שהתנאים לא טובים להם, כל אחד והסיבות שלו. אם אתם מחפשים להגשים את עצמכם וגם להתפרנס בצורה מכובדת, לימודי הייטק יכולים בהחלט להתאים לכם. תחום ההייטק מציע מגוון עצום של אפשרויות, המון מסלולי לימוד שפותחים דלתות למשרות שונות ומגוונות הן בחברות הייטק, הן בסטארטאפים והן בארגונים העוסקים בתחומים שהם לא הייטק אבל זקוקים לאנשים במשרות ספציפיות לתחום זה. המסלולים מתאימים לצעירים אחרי צבא, אנשים שסיימו ללמוד תואר ראשון או שני ולא מצאו כיוון, אמהות ואפילו אנשים יותר מבוגרים שרוצים לעשות הסבת מקצוע.

 

מה היתרונות של הסבה מקצועית בתחום ההייטק?

היזם אורי אלטר מעיד כי ”תחום ההייטק“ כל כך מגוון כך שכל אחד יכול למצוא את עצמו בהתאם לכישורים שלו ולדברים שמעניינים אותו. גם אנשים מבוגרים יותר אשר מחפשים שינוי מקצועי יכולים בזכות התחום הזה לבחור כיוון שיתאים להם לשנים הבאות. הלימודים מאפשרים במקרים רבים לשמר את המשרה בה הסטודנטים מועסקים כיום ואף לשדרג את המשכורת שלהם בעשרות אחוזים. בנוסף, מרבית הקורסים המקצועיים בתחום ההייטק מספקים ידע וכלים מקצועיים פרקטיים. אלו באמת לימודים והכשרות שאחר כך מספקים עבודה מובטחת. יחד עם זאת, שינוי כיוון בקריירה, לא משנה איך מסתכלים על זה מוסיף המון גיוון, שומר עלינו אנרגתיים ועוזר לנו להתפתח כל הזמן ולא להישאר תקועים במקום. התחום מאפשר לצבור ניסיון וכך לשדרג הן את הידע והן את ההכנסה.

 

אילו מקצועות קיימים בתחום לימודי הייטק?

השוק מוצף במכללות ומוסדות אקדמאיים בהם אפשר ללמוד תואר ראשון, תואר שני או אפילו קורסים של כמה חודשים של לימודי הייטק בשלל תחומים בענף. בין הקורסים אותם ניתן לקחת הם:

  • קורס ניתוח מערכות מידע
  • קורס סייבר
  • קורס QA
  • קורס פייתון
  • קורס Cloud in General
  • קורס מציאות מדומה
  • קורס ווב
  • קורס DATA
  • ועוד…

לפני שבוחרים קורס או מסגרת לימודים בתחום, חשוב לחפש המלצות דרך אנשים שכבר למדו באותו מקום, להבין מה באמת תוכלו לעשות אחר כך עם התעודה שתקבלו ובאילו משרות תוכלו להשתלב. כדאי להבין כמה זמן הקורס נמשך, מה לומדים בו, כמה שעות לומדים ביום, אילו תכנים מועברים בקורס, מה זה דורש מאיתנו בהיבט של לימוד עצמי, הגשת עבודות, מבחנים וכדומה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר