חדשנות בהדברה עוזרת לכם לומר שלום ליונים

תוכן עניינים

יונים שמקננות ליד החלון, במסתור הכביסה, במרפסת או בכל אזור אחר בבית או בבית העסק נחשבות למטרד של ממש. לא מדובר רק ברעש, לכלוך והרבה מאוד בלאגן, אלא בבעיה תברואתית של ממש. הסיבה לכך היא משום שהצואה של היונים מביאה איתה סוגים שונים של מחלות, פטריות וזיהומים שיכולים להיות מסוכנים לנו בני האדם. הבשורה הטובה היא שהטכנולוגיה, ההמצאות והסטארט אפים הגיעו גם לתחום זה. חדשנות בעולם ההדברה מביאה איתה מגוון רחב של פתרונות להרחקת יונים.

חדשנות בהדברה

חדשנות בהדברה 2021

כאמור, פרט לרשתות ודוקרנים שלא תמיד מועילים במצב של קינון יונים קיימים כיום פתרונות אחרים שיכולים לסייע בתהליך של סילוק יונים. לפני שבוחרים את הפתרון המתאים, מחליטים האם להרחיק את היונים בשיטת DIY או לקרוא לחברה המתמחה בסילוק יונים. תחילה, חשוב לאפיין את האזור שבו היונים מקננות, להבין מה מושך אותן לשם, להגדיר את הבעיה בצורה ספציפית – ורק אז להחליט איזה פתרון יכול להתאים לכם. למשל אחד המכשירים המתקדמים שקיימים להרחקת יונים נקרא מכשיר אולטראסוניק.

למעשה, המכשיר פועל על אנרגיה קולית שנפלטת מארבעה רמקולים שונים בעוצמה אדירה של 120 דציבל. אותם גלים קוליים חודרים למערכת העצבים של היונה וגורמים לחוסר נוחות, מה שגורם לה להתעופף מאותו אזור. פתרון זה מתאים בעיקר באזורים גבוהים.

לסיכום, ככל שהזמן עובר ואנו מתקדמים, גם הטכנולוגיה בתחום הרחקת יונים משתנה ומתפתחת. במקביל לפיתוח פתרונות חדשים בבנייה, אחת לכמה זמן יוצאים לשוק פתרונות חדשניים המסייעים להתמודד עם בעיית היונים במגוון דרכים. אם גם אתם סובלים מבעיית יונים ולא הצלחתם לפתור את הבעיה בעצמכם, מומלץ לפנות לייעוץ המתמחה בהרחקת יונים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
חדשנות בהדברה
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר