הבשורה של 2021: חדש בהייטק הישראלי

תוכן עניינים

בשנים האחרונות התרגלנו בכל שנה לראות משהו חדש בהייטק הישראלי: לעיתים זו הייתה חברה שמצליחה בזירה המקומית, לאחר מכן – חברה שמצליחה בזירה הבינלאומית וכן הלאה. עם הזמן, התחלנו לראות עם השנים חברות הייטק ישראליות ממציאות את עצמן מחדש עם מוצר מהפכני, או חברות חדשות שחודרות אל קדמת הבמה משום מקום, המשווקות מוצר שמשנה את כללי המשחק.

אנו רואים שבשנים האחרונות חברות ישראליות מצליחות, פורצות דרך במגוון רב של תחומים, כמו למשל תחומי האינטרנט, תחומי האלקטרוניקה והרכיבים, תחום התרופות והביוטכנולוגיה, תחום הסייבר ואף בתחומים חדשים והמהפכניים: לדוגמא, תחום ההדפסות תלת מימד ותחום הצרכנות ברת קיימא. בשנת 2021 אנו ככל הנראה נהיה עדים לחברות רבות שיעשו קפיצת מדרגה משמעותית ויפרצו אל קדמת הבמה של השוק הבינלאומי. כמו כן, נשים לב ככל הנראה למספר דו ספרתי של חברות ישראליות שיונפקו בסכומי עתק בבורסה האמריקאית, דבר שייתן חותמת שאנחנו אחת מכלכלות ההייטק החזקות בעולם.

חדש בהייטק הישראלי

מה חדש בהייטק הישראלי?

המצאות סטארט אפ יש בכל העולם, אז איך הגענו למצב שישראל נמצאת בקדמת הבמה של עולם ההייטק העולמי? אין ספק שאנחנו נחשבים למדינה פורצת דרך בהרבה מאוג תחומים, כך גם בתחום ההייטק. ישנן חברות רבות עם מוצרים טובים אך ככל הנראה מה שנותן לנו יתרון יחסי הוא ההון האנושי שקיים פה.

אחוז גבוה מחברות ההזנק ישראליות שבהן מצליחות גם לגייס כספים, לייצר מוצר או שירות חדשני – כגון הפקת מיקס ריאליטי ועוד חידושים נוספים, לצאת להנפקה בבורסה ולהפוך לחברה בקנה מידה בינלאומי. מה שעושה את ההבדל הוא האיכות של האנשים, כאשר הטובים בהם ימצאו את דרכם בעולם ההייטק ללא כל בעיה. רבים טוענים שכתוצאה מכך, אנו נמצאים במחסור באנשים איכותיים שהחברות יכולות לגייס. לכן, רבות מהן פונות לגיוס עובדים בחו״ל.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
חדש בהייטק הישראלי
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר