מתקינים קיר מסך חדשני ומשדרגים את כל הבית

תוכן עניינים

קיר מסך או Curtain Wall הוא קיר עשוי זכוכית ואלומיניום. הוא אינו משלב מרכיבים קונסטרוקטיביים אחרים פרט לקורות. מתחילת המאה ה-20 החלו לבנות קירות מסך במבנים מסוגים שונים: בנייני מגורים, גורדי שחקים, מבני משרדים, מרכזים מסחריים ועוד.

קיר זה מעניק למבנה מראה הייטקיסטי מודרני וחדשני. יש לו כמה יתרונות מרכזיים, המעודדים עוד ועוד אדריכלים, מהנדסים ויזמים לבחור בו על כל פתרון אחר בשוק.

קיר מסך

יותר אור – פחות חשמל

בחירת קירות מסך בתור חיפוי חיצוני משתלבת בצורה הרמונית ומושלמת עם כניסתה של הבנייה הירוקה לתחום. קירות מסך הנחשבים לחזית שלמה עבור בניינים המאופיינים בשלד עשוי פלדה או בטון, שאינם קשורים לשאר המבנה.

דרך הקירות הללו יכולה לחדור כמות אדירה של אור טבעי, המסייע להגדיל את התאורה בחללים עצמם, מפחית את השימוש בחשמל. כל אלו חוסכים כסף ותורמים רבות לסביבה. יחד עם זאת, מחקרים רבים מראים כי שימוש באור טבעי מגדיל את רמת הפרודוקטיביות אצל עובדים בחברות ומשפר את איכות ושמחת החיים.

למרות האור הרב שנכנס למבנה, קירות מסך מונעים את אפקט החממה שנוצר הרבה פעמים בתוך המבנה. זאת כיוון שהם משמשים כאלמנט בידודי מעולה. כך הם גם מפחיתים את הצורך לעשות שימוש מוגבר במזגן וחימום.

איפה ניתן לשלב קיר מסך?

ישנם המון סוגים של קירות מסך בשלל עיצובים ואופציות שונות להתקנה. ניתן לעצב קירות בסגנון של ריבועים ריבועים וליצור את החלונות בתוך מסגרות מתכת עבות. עיצוב שכזה מייצר מראה עיצובי מרהיב, המתאים גם למבנים בסגנון יותר שמרני. מנגד, ניתן לבחור בקיר מסך אחד שלם, ללא הפרדה, למבנים בעלי סגנון עיצובי מודרני. לעיתים ניתן להתקין קירות מסך על מבנים קיימים, אך לרוב מדובר בהתקנה על מבנה חדש לגמרי.

בנוסף לקיר המסך, ניתן לשלב את הבנייה החדשנית בפתרונות נוספים, כגון סקיילייט.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
קיר מסך
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר