מעבר דירה עם חתול – כל הטיפים למעבר מוצלח

תוכן עניינים

סוף סוף הגיע יום המעבר ואתם מתחילים להתרחש לקראת המעבר לבית החדש שלכם, אך באותה הנשימה מרגישים כי אתם לא בטוחים כיצד תוכלו להעביר את החוויה על הצד הטוב ביותר לחתוך שלכם? ובכן, על מנת לעשות לכם סדר בבלגן, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הטיפים שיסייעו לבצע מעבר דירה עם חתול על הצד הטוב ביותר. 

 

כך תעשו את זה נכון

בעת בה מדובר על הובלות דירה, על אחת כמה וכמה כאשר הדבר מתבצע יחד עם חיית מחמד כמו חתול ביתי, חשוב לזכור כי מדובר על יצור חי ששונא שינויים, מהסיבה הפשוטה כי הוא יוצר קשר חזק עם סביבתו הקיימת. בעקבות זאת, מעבר דירה הוא דבר שעשוי להוביל ללחץ גדול לחתול שלכם, מה שעלול להתפתח לסכנות שונות החל מטארומה ועד לבריחה. במילים אחרות – תכנון מקדים יקל בצורה משמעותית על החתול ועליכם בזמן המעבר, הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם לבצע את התכנון על הצד הטוב ביותר:

  • תאריך המעבר – כאשר  מדובר על מעבר דירה עם חתול, עליכם לזכור כי מטרתם העיקרית היא למנוע לחץ מהחתול במהלך תהליך המעבר, החל מהמובילים הזרים שמסתובבים בבית ועד להכרת הסביבה החדשה בצורה המנחת ביותר. על כן, טרם תחילת המעבר, מומלץ להזיז את מיקומו של החתול לחלל סגור כמו חדר השינה של אחד מאנשי הבית. כאשר שאר החדרים במרחב הביתי שלכם כבר נארזו, תוכלו להכניס את החתול למנשא ומשם כבר ישירות אל הבית החדש שלכם. 
  • הנסיעה לבית החדש – דבר נוסף וקריטי לא פחות בכל הסובב סביב מעבר דירה עם חתול יהיה הנסיעה באוטו שכן, מדובר על דבר מלחיץ במיוחד למרבית החתולים. כמו כן, נסיעות עשויות להוביל לבחילות ולכן, מומלץ לוודא כי החתול לא אוכל בטווח של מספר שעות טרם תחילת הנסיעה. במהלך הנסיעה, מומלץ למקם את החתול בתוך מנשא או בכלוב ייעודי, מהסיבה הפשוטה שייתכן כי החתול ישתולל באוטו בצורה שתסכן גם אתכם וגם את החתול. 
  • הגעה לבית החדש – בעת הגעתכם אל הבית החדש, ההמלצה שלנו תהיה לפרוק קודם כל את החלל בו השארתם את החתול במהלך שלבי האריזה. בעת בה החדר מוכן, תוכלו למקם בו את החתול עם אוכל, מים, ארגז החול ומנשא ליתר ביטחון, במידה ויהיה לחוץ. כמו כן, מומלץ להשאיר את החתול עם אחד מבני הבית בתוך אותו החדר, על מנת להעניק לו הרגשת ביטחון שתאפשר לו לחקור את המרחב בצורה שקטה ורגועה. 
מעוניינים לפרסם מאמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר