פתרונות חדשים בבנייה – מהם החידושים האחרונים?

תוכן עניינים

בעשור האחרון חלו המון שינויים כאשר תחום הבנייה מתקדם בקצב מסחרר ומביא איתו מגוון של פתרונות חדשים בבנייה. אנו רואים כיצד הבנייה הירוקה משתלבת באופן הרמוני עם אותם פתרונות במטרה לשפר את מצבה של הסביבה, לאזן אותה, לנצל את המשאבים הקיימים בטבע תוך חיסכון אדיר בזמן, כסף ובמקביל גם לשפר את איכות החיים שלנו בני האדם.

פתרונות חדשים בבנייה – השילוב בין חדשנות לבניה ירוקה

ברגע שאנו מצליחים לשלב בין הרעיונות העומדים מאחורי תהליכים בבניה ירוקה לבין טכנולוגיה בין אם מדובר בחומרי עבודה איכותיים יותר ובין אם בשיטות בנייה מתקדמות התוצאה היא מרשימה הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט העיצובי. היום ניתן להציג בפני יזמי הפרויקט פתרונות בבנייה בהתאמה אישית בהתאם לאופי הפרויקט והנתונים הגיאוגרפיים בו הוא ממוקם וכך למקסם את הקיים לטובתנו. היום יש מגוון רחב של פתרונות חדשניים בבנייה החל מקירות אלומיניום בשילוב זכוכית המכונים קירות מסך, דרך חלונות סקיילייט ועד פתרונות איטום מתקדמים.

הסקיילייט

אחד מאותם חידושים נקרא סקיילייט. סקיילייט הינו בעצם סוג של חלון גג עשוי מזכוכית שקופה. הרעיון שעומד מאחורי סקיילייט הוא להכניס לתוך החלל כמות אור מקסימלית כדי להפחית את השימוש באור מלאכותי וכך למעשה לחסוך בחשמל. באופן כזה מצד אחד אנו חוסכים בעלויות צריכת החשמל אך גם מייעלים תהליכים סביבתיים משום שככל שנעשה שימוש מופחת בחשמל, כך יש צורך בפחות אנרגיה אשר מזהמת את הסביבה. יתרון נוסף של סקיילייט הוא בהיבט העיצובי. מדובר באלמנט מרהיב ביופיו ההופך את המבנה ליוקרתי וייחודי. אנו רואים את השימוש המוגבר בסקיילייט במבנים ציבוריים, גורדי שחקים, מבני משרדים ובשנים האחרונות החלו לשלבו גם במבנים תעשייתיים ובמבנים פרטיים.

 

 

מעוניינים לפרסם אמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר