המדריך לאריזה וסידור של חפצים שבירים ועדינים

תוכן עניינים

אם אתם מתכוננים למעבר דירה ככל הנראה שכבר חתמתם על חוזה, פניתם לשירותיה של חברת הובלות ואתם כבר מדמיינים את עצמכם בדירה החדשה שלכם – אך האם חשבתם על אריזה וסידור של חפצים שבירים ועדינים בתהליך המעבר? ובכן, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מדובר על תהליך אשר דורש תכנון מקדים ומוקפד, כך שיוכל לעבור על הצד הטוב ביותר. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני מעבר מוצלח בו תוכלו לשמור על כל החפצים השבירים שלכם שלמים, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שחשוב לקחת בחשבון לפני שמגיעים ליום המיוחל. 

 

מתחילים עם ציוד אריזה וסידור של חפצים שבירים ועדינים

לפני שאתם מתכננים לארוז את החפצים השבירים והעדינים שלכם, חשוב שתדאגו לציוד אריזה הולם שיצליח לשמור על התכולה שלכם. בציוד האריזה תוכלו לכלול את הפריטים הבאים:

  • קרטונים – כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, קרטונים הם למעשה כלי האריזה המרכזי שצריך בתהליך מעבר דירה. מצד אחד, במידה ואתם פונים שירותיה של חברת הובלות, הרי שעומדת בפניכם האפשרות לבקש מהם קרטונים בחינם או לחילופין בתוספת תשלום. זאת בעוד כי לא מעט חברות הובלה מספקות קרטונים משומשים בחינם, בעוד כי עבור קרטונים חדשים עולה הצורך בתוספת תשלום. מצד שני, תוכלו לארגן קרטונים בכוחות עצמכם, בין אם באמצעות רכישה מחנות ייעודית ובין אם בעזרת איסוף של קרטונים משומשים ממפעלים, קרטוניות, מרכזי חנויות וכיוצא בכך. לכאן או לכאן, מוטב לוודא כי הקרטונים אכן איכותיים וטובים לשימוש, על מנת להבטיח שמירה על התכולה במסגרת תהליך המעבר. 
  • ניילון נצמד – דבר נוסף שתצטרכו יהיה ניילון נצמד איכותי שכן, הבחירה הטובה ביותר תהיה ניילון נצמד מסוג שרינק. למעשה, מדובר על מוצר אריזה שעל פניו הוא מאוד דומה לניילון הנצמד הסטנדרטי שכולנו מכירים, אך ראוי לציין כי מדובר על מוצר אריזה באיכות גבוהה הרבה יותר, כזו שתאפשר לכם לשמור על החפצים היקרים והשבירים שלכם במהלך המעבר. 
  • ניירות אריזה – כאשר מדובר על אריזה וסידור של חפצים שבירים ועדינים, חשוב להצטייד בניירות אריזה איכותיות שכן, מדובר על מוצר אריזה איכותי במיוחד כאשר מדובר על אריזת חפצים כדוגמת שעוני קיר, אגרטלים, כוסות, צלחות וכיוצא בכך. 

 

שלב המיון

אז לאחר שדאגתם לכל ציוד האריזה ורגע לפני שאתם מתחילים במטלת האריזה, הגיע הזמן למיין את החפצים והרהיטים שיש לכם בדירה. התחילו במיון של חפצים שבירים וחפצים יקרי ערך, שאותם תארזו בצורה קפדנית בנפרד לשאר התכולה שלכם שכן, כך תוכלו לוודא כי כל מוצר שביר מקבל את מלוא היחס במעמד האריזה, ולהבטיח יום מעבר מוצלח בו כל החפצים העדינים שלכם מגיעים לדירה החדשה ללא כל נזק מיותר. 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר