אורולוג מומלץ – איך לבחור נכון?

תוכן עניינים

אנשים שמחפשים טיפול אצל אורולוג, מקבלים ברוב המקרים הפניה מרופא המשפחה שלהם לטיפול אצל אורולוג מומלץ.

אורולוג שיש לו ניסיון עשיר בתחום, מתמחה בעיקר בטיפולי הגנה על בריאות דרכי השתן , טיפול במחלה, הפרעה או מצב רפואי בדרכי השתן, ובמיוחד טיפולי סרטן הערמונית. אז הנה כמה שיקולים חשובים שכדאי לזכור כשמחפשים אורולוג.

קבלת הפניה לאורולוג מומלץ

מציאת אורולוג מתחילה עם קבלת הפניה מרופא המשפחה, ועם ההפניה, ניתן לסקור את רשימת הרופאים האורולוגים שמספקים שירותים לקופת החולים בה אתם חברים.

מומלץ לקחת את הזמן על מנת לבדוק את ההסמכה והניסיון של הרופאים, ולאחר שצמצמתם את הרשימה, תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ עם האורולוג שנראה שהכי יכול לעזור לכם.

בדיקת רמת ההסמכה של האורולוג מומלץ

הסמכה לעיסוק בתחום היא אחד השיקולים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת אורולוג. הסמכה מקצועית פירושה שלרופא יש את ההכשרה, הכישורים והניסיון הדרושים על מנת לספק טיפול אורולוגי. כמו כן, יש לוודא כי לאורולוג אין היסטוריה של תביעות רשלנות רפואית.

 

הניסיון של האורולוג

אם אתם יודעים שאתם צריכים לעבור הליך ספציפי, חשוב לבדוק כמה מההליכים האלו הרופא ביצע, ולשאול אותו על שיעורי הסיבוכים בהם הוא נתקל, וכן על הסיכון שלכם לסיבוכים. אורולוגים מנוסים מסוגלים למנוע סיבוכים כירורגיים באופן הטוב ביותר, או לזהות אותם ולטפל בהם מיד. כדאי לשאול את האורולוג לגבי רפואה מותאמת אישית, אם הוא נוקט בשיטה הזו או בשיטה אחרת.

בדיקת איכות בית החולים

בית החולים שבו הרופא מועסק, הוא בית החולים שבו סביר להניח שתעברו את הטיפול או הניתוח לטיפול במחלה מורכבת או בסרטן הערמונית. מסיבה זו, קחו בחשבון את איכות הטיפול בבית החולים שבו האורולוג מקבל מטופלים.

איכות בית החולים חשובה לכם מכיוון שלמטופלים בבתי חולים איכותיים יש פחות סיבוכים ושיעורי הישרדות טובים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר