המצאות סטארט אפ שמביאות בשורה אמיתית לעולם

תוכן עניינים

עולם הסטארט אפ הוא עולם של יזמות ושל חיפוש רעיונות לא פחות ממעולים. מיטב המוחות ואנשי המקצוע המבריקים רוצים למצוא פתרון לבעיה, מענה לצורך או הקלה על כאב. כל תחומי החיים נכללים כאן וכל רעיון טוב יכול להיות בשורה אמיתית עבור אנשים שבעיה או מכאוב הם חלק מהשגרה היומיומית שלהם. כיום הגבולות בין עולם ההיי טק והיזמות לבין עולם העסקים מטשטשים והולכים ולא תמיד ברור האם המטרה היא מציאת אותו רעיון גאוני או החיפוש אחר ההתעשרות בזכות רעיון מצוין. כך או כך – לא חסרים אנשים שהמטרה שעומדת לנגד עיניהם היא מתן העזרה, מציאת הדרך להקל או להפוך את העולם, באופן כללי, למקום שיהיה הרבה יותר קל ונוח לחיות בו.

במה עוסקות המצאות סטארט אפ?

כאמור – רעיון מצוין יכול להגיע בשלל תחומי עניין או עיסוקים. רעיון הסטארט אפ של היזם אורי אלטר, למשל, עסק באבטחת מידע של משתמשים אך אפשר גם למצוא שלל נושאים אחרים – רעיונות ופתרונות בנושאים רפואיים, כלכליים או אפילו חברתיים. אלה ששוקדים על מציאת הרעיונות יעשו כל שביכולתם כדי לשכנע את בעלי הממון לתמוך ברעיון, להבין את הבשורה שהוא מביא וכמובן לממן את המשך המחקר או ההוצאה לפועל של הרעיון. השלב הבא לאחר מכן יהיה מכירת הרעיון לחברת ענק שתפרוס עליו חסות ותיקח אותו תחת שמה הטוב. זה בדיוק האקזיט שברוב המקרים גם יהיה כרוך בתשלומים של סכומי כסף לא קטנים שיגלמו בתוכם את הרעיון הייחודי והחדשני שאיש לא חשב עליו קודם לכן. אך עבור מי שהרעיון היה עבורו שליחות – הכסף הגדול הוא רק מטרה משנית, או כלל לא נחשב כמטרה.

המצאות סטארט אפ לקידום המין האנושי

אין ספק שמין האנושי צועד כיום במסלול של חדשנות שלא הייתה קיימת קודם לכן. כל יזם או איש עסקים רוצה לקחת חלק בחשיבה על הרעיון הטוב ביותר שאיש עדיין לא חשב עליו ולהיות זה שיבשר לאנשים שונים שנמצא פתרון לבעיה או משבר שהם חווים. עולם הרפואה מלא באביזרים ושיטות פעולה המבוססים על רעיונות שכאלה, משחקי מציאות מדומה, וגם עולם האינטרנט והדיגיטל. גם בעולם הרכב אפשר להיווכח בשם פטנטים ייחודיים שכיום כלי הרכב לא שלמים בלעדיהם אך היה זה מוח אחד מבריק שיום אחד לפני כמה וכמה שנים חשב על רעיון מצוין – ומשם כל השאר היסטוריה.

מעוניינים לפרסם אמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר