וופורייזרים – מכשירי אידוי בטכנולוגיה חדשנית ייחודית

תוכן עניינים

וופורייזרים הם מכשירי אידוי המיוצר בטכנולוגיה חדשנית וייחודית המאפשרת מיצוי אידיאלי של נפלאות צמחי המרפא. בשנים האחרונות, יותר ויותר מעשנים מחליפים את חווית העישון בחווית אידוי הנחשבת לבריאה יותר ונעימה יותר. בשונה מפעולת העישון הגורמת לשריפה של החומר אותו אנו מעשנים, הוופורייזר מאפשר לנו לבקר ולשלוט באופן מלא על החום ולווסת את הטמפרטורה שאנו קובעים מראש. למעשה כך החומרים הפעילים שבצמח לא גורמים להופעה של עשן.

 

וופורייזרים – היתרונות

רוב המאדים מאדים את צמח הקנאביס שמביא מגוון של סגולות רפואיות. כאשר צורכים את רכיביו הפעילים של הצמח בצורה של עישון, הוא מביא יותר נזק מאשר תועלת. לעומת זאת, תהליך האידוי מאפשר להפיק את המיטב מכל אותם יתרונות. כאמור, תהליך האידוי מונע הופעה של עשן וכך אין אנו נחשפים לכל מיני תוצרי לוואי שמתלווים לפעולת העישון בשונה מסיגריות למשל.

יחד עם זאת, באמצעות מכשיר הוופורייזר אנו מגיעים לרמת מיצוי גבוהה של החומרים הפעילים בצמח. תהליך האידוי נע סביב טמפרטורה של 155-215°C . החום הוא זה שמעודד את החומרים הפעילים לפעול דרך האדים ואין בעירה של החומר.

יחד עם זאת, השימוש במכשירי האידוי מאפשר לנו לחסוך כסף בטווח הארוך, שכן דרושה רק כמות קטנה מאוד של חומר. הוופורייזר עובד על חשמל וניתן לבחור מבין מגוון עצום של מכשירים הנמכרים בשוק.

 

וופרייזר  – מאיפה מומלץ לקנות?

את הוופרייזר, כמו אביזרי עישון אחרים כגון סיגריה אלקטרונית, גריינדרים וכדומה, מומלץ לרכוש אך ורק ממקור אמין ובטוח כמו למשל חנות המוכרת מוצרי טבק ומוצרי עישון על פי החוק. בתהליך הקנייה יש לוודא כי הוופרייזר מיוצר על ידי חברה מוכרת המבססת את תהליך היצור של המכשיר על טכנולוגיה גבוהה. חשוב לבדוק שהמכשיר מגיע עם אחריות מלאה ומאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר