קידום אתרי וורדפרס – למה דווקא מערכת וורדפרס?

תוכן עניינים

אם התחלתם לברר על תהליך של בניית אתר או חושבים איך לעשות קידום אורגני בגוגל לאתר שתבנו, ודאי נתקלתם בשם או במושג וורדפרס. קידום אתרי וורדפרס מביא איתו מגוון רחב של יתרונות על פני תהליכי קידום המבוססים על מערכות אחרות. וורדפרס היא בעצם מערכת תוכן המבוססת על קוד פתוח ולכן היא מעניקה המון גמישות הן בתהליך הבניה והן בתהליך הקידום של האתר. במקביל, מנתונים עולה כי אתרים המבוססים על מערכת הניהול של וורדפרס מקודמים טוב יותר משום שיש למערכת מגוון של תוספים אשר מסייעים בתהליך הקידום.

קידום אתרי וורדפרס – מדוע וורדפרס עדיף?

  1. קוד פתוח – כאמור המערכת בנויה על קוד פתוח וזה מאפשר הן למקדם והן לבעל האתר נגישות גבוהה לאתר ואפשרות לבצע בו שינויים.
  2. מותאמת קידום – כשאנחנו בוחרים בקידום אתרי וורדפרס אנחנו בעצם מקלים על המקדם משום שהמערכת עצמה מותאמת לקידום אורגני. מערכת הקידום של וורדפרס בעצם תומכת בתהליך החיפוש של הגולשים, איננה מקשה על טעינה של הדפים ומאפשרת לבצע תכנות אופטימלי.
  3. תוספים בהתאמה אישית – ניתן לשלב באתר מגוון של תוספים או פיצ‘רים הן כאלה המסייעים בתהליך הקידום באופן כללי והן תוספים המתאימים לאתר שלנו באופן ספציפי. באמצעות אותם תוספים אנו יכולים לשדרג את האתר, לייעל את תהליך הגלישה עבור הגולשים שלנו ולהעלות מגוון של קבצים לאתר בקלות רבה.

 

אם אתם נמצאים בתהליך של בניה וקידום אתר או בדיונים עם חברת קידום אתרים, שווה לשקול את כל הנושא של בניית אתר בוורדפרס משום שמראש אתם חוסכים זמן יקר ומייעלים את תהליך הקידום. דרך המערכת אתם בעצם יכולים להסתנכרן עם מאפייני הקידום כמו למשל לקשר את האתר בקלות לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם, להנגיש את האתר לבעלי מוגבלויות, לאבטח את האתר בצורה טובה ועוד מגוון של קריטריונים הרלוונטיים לקידום של האתר.

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר