סילוק יונים בכל הארץ בצורה חדשנית שתפתיע אתכם

תוכן עניינים

מתעוררים בכל יום בארבע בבוקר? הכביסה מתלכלכת 30 שניות אחרי שתליתם אותה בחוץ מצואה של יונים? לא יכולים יותר לסבול את הרעש והלכלוך? סילוק יונים באמצעות הדברה אלקטרונית זה הפתרון בשבילכם. פרט לרעש וללכלוך שהיונים מביאות איתן, הן גם מעבירות לא מעט מחלות, זיהומים ויש עליהן גם כינים, קרציות ושאר מזיקים שאתם ממש לא רוצים שיגיעו אליכם או לילדים שלכם.

סילוק יונים

אולי כבר ניסיתם כל מיני פתרונות כמו רשתות ודוקרנים שאמנם מפחיתים את הבעיה אבל לא פותרים אותה לגמרי מהשורש. מערכת חדשנית לצורך הרחקת יונים פועלת על בסיס אלמנטים אלקטרונים בשילוב אנרגיה סולארית. אין צורך יותר לפזר רעל, אין צורך להדביק דוקרנים שמכערים את הגג או למתוח רשתות מה שנחשב לתהליך יקר, סיזיפי ומסוכן.

 

סילוק יונים אלקטרוני למי זה מתאים?

המערכת מיועדת לכל אדם שרוצה להיפטר מבעיית היונים לאורך זמן ובלי מאמץ. את המערכת ניתן להתקין בבתים עם כל סוגי הגגות או הרעפים, במרפסות, מחסנים, חנויות ובתי עסק.

סילוק יונים מתוחכם איך זה עובד?

ובכן, יש כמה שיטות מתקדמות לגירוש יונים. אחת השיטות היא למעשה מערכת אלקטרונית המשלבת פסי דריכה שקופים מאלומיניום שהמטרה שלהם היא להוליך מתח חשמלי מה שמונע מהיונים לקנן באותו מקום. היונים יעזבו את האזור לתמיד וכך למעשה אין אנו פוגעים בהן. שיטה נוספת שגם היא מבוססת אלקטרוניקה נעשית באמצעות מכשיר המייצר תדרים שרק היונים שומעות. התדר מסביר להן בשפה שלהן שזה לא המקום הידידותי עבורן ואז הן פשוט נרתעות ועוברות לאזורים אחרים.

 

גירוש יונים חשוב לדעת

  1. בחרו אך ורק חברה או מדביר מקצועי המתמחים בסילוק יונים
  2. וודאו שאתם מקבלים אחריות על השירות ושיש לכם למי לפנות במידה והתהליך לא עבד לפי הציפיות שלכם
  3. בררו עלויות
  4. דאגו לנושא תחזוקה שוטפת של המבנה, כגון נקיון ועוד.

 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר