פתרונות סקיילייט וחלונות מיוחדים שיביאו לבית אור

תוכן עניינים

סקיילייט בתרגום חופש אור שמיים Skylight, הוא סוג של חלון או גגון. מייצרים חלון זה מזכוכית שקופה, וכך הוא מכניס אור טבעי לתוך החלל, מפחית את השימוש בחשמל, חוסך באנרגיה ומשפר בצורה ניכרת את המראה העיצובי של המבנה.

מדובר בפתרון מעולה המתאים למגוון רחב של מבנים ופרויקטים; בעיקר לכאלה בהם יש צורך בתאורה טבעית, כמו משרדים, בהם נמצאים שעות רבות במהלך היום, אזורים הנקראים הול (מבואות), עליית גג וכדומה. ברגע שעושים שימוש בסקיילייט, בעיקר בתקרות שהן גבוהות, הדבר משנה לגמרי את המראה העיצובי והופך את החלל למרהיב.

סקיילייט

סקיילייט ידני או חשמלי?

למעשה, סקיילייט מהווה רק אחד מתוך מגוון פתרונות חדשים בבנייה. היום, ניתןלסגור בעליות הגג פתחים קטנים וגדולים, ו/או לשלב קונסטרוקציות מסוגים שונים. לרוב, המטרה העיקרית היא להכניס כמה שיותר אור טבעי ואוויר נעים פנימה. לדוגמא, ישנם חלונות סקיילייט מיוחדים שיכולים להתאים לכל מידות של פתח; ניתן להזמין חלון גג שטוח ובהם לשלב כל מיני אביזרים נלוויים, לפתוח אותם באופן ידני או חשמלי ואפילו לשלוט בהם מרחוק באמצעות אפליקציה. החלון יכול להיות קבוע או נפתח – בהתאם לצורך ולמבנה.

בנוסף, לסקיילייט יש עוד מגוון של פתרונות בתחום הבנייה, השיפוצים ועיצוב הבית: פרגולות אלומיניום קלות עם גג חשמלי נפתח; חיפוי אלומיניום וזכוכית מיוחדים למעטפת המבנה; שימוש בפתרונות גבס לבנייה קלה; שימוש בתהליכי בנייה ירוקה על בסיס תקנים; פלטפורמות מיוחדות למניעה של ליקויי בנייה בפרויקטים חדשים על בסיס טכנולוגיית עיבוד התמונה; בניית אלמנטים שונים בתחום הבנייה; קירות מסך ועוד.

חשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בפתרונות חדשניים, בהתאם לצרכים שלכם. שימו לב לכל נושא הבטיחות, שימוש בתקניות וכמובן – אחריות על המוצר אותו אתם רוכשים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
סקיילייט
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר