טיפולים אלטרנטיביים חדשניים ואף נגישים יותר

תוכן עניינים

עולם הרפואה המשלימה הולך ומתפתח כל הזמן. בדומה לרפואה המערבית הקונבנציונלית, גם זו האלטרנטיבית מתפתחת ומשתנה על פי המציאות בה אנו חיים, ומספקת טיפולים ואפשרויות שונים למגוון רחב של תופעות ובעיות רפואיות. טיפולים אלטרנטיביים חדשניים יותר אפילו מותאמים לרוח התקופה הדיגיטלית. אם מדובר באפשרויות שלא דורשות מפגש פיזי, הרי שאפשר גם לקיים אותן דרך המחשב ורשת האינטרנט.
מה שבאמת חשוב לזכור הוא המטרה של הטיפולים האלטרנטיביים. לעיתים, זו תהיה תמיכה במקביל לטיפול רפואי שהמטופל עובר, במקרים אחרים זה יכול להיות ממש טיפולים שאמורים להחליף את הטיפול הרפואי אך להשיג תוצאות, כך שבעזרת טיפולים אלו – המטופל יוכל אפילו להימנע לחלוטין מפרוצדורה רפואית פולשנית' או פחות נעימה. לא מעט אנשים מדווחים על הצלחה גבוהה במגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים. לכן, בהרבה בעיות רפואיות מומלץ לבחון גם את האפשרויות שהרפואה האלטרנטיבית מציעה.

טיפולים אלטרנטיביים חדשניים

אילו טיפולים אלטרנטיביים חדשניים תמצאו כיום?

טיפולים רבים, עליהם ניתן ללמוד יותר באתרים מקצועיים כגון mental-care.org.il ומבוססים על שיחות ועל מתן מענה רגשי, קיבלו תאוצה בתקופה זו. זאת כיוון שניתן לקיים אותם גם מרחוק, באמצעות אפליקציות תקשורת. באופן כללי, ניתן לומר שכי הרבה מאוד אפשרויות של טיפולים רגשיים קיבלו במה בתקופה זו, שכן ישנה הפנמה כי יש להם את הדרך לחדור אל תוך נפשו של המטופל (ללא קשר אם הוא אדם בוגר או ילד צעיר). בעזרת חשיפת רגשות, תחושות ומחשבות – אפשר להגיע להקלה גדולה, גם בחיי היומיום וגם כאשר מתמודדים עם מצב בעייתי או רפואי.
לילדים מוצעים טיפולים חדשניים הקשורים בטכנולוגיה, בשימוש במשחקים, בבישול או אפילו בהבעה ויצירה. זאת לאחר שהגיעו למסקנה כי שיתוף הפעולה של הילד עם תכנים מתחומי העניין שלו יסייעו בהשגת שיתוף פעולה ופתיחות.

כדאי לנסות טיפולים אלו למגוון בעיות, כגון מחלות נפש קשות, חרדה ודיכאון ברמות שונות. כך תבדקו מה מסייע יותר או פחות.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
טיפולים אלטרנטיביים חדשניים
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר