טיפול טבעי לתסמיני הריון – מה יש לרפואה הסינית להציע?

תוכן עניינים

תקופת ההריון מביאה איתה הרבה מאוד אושר והתרגשות אך גם בעיות רבות שמתבטאות בתסמינים גופניים מאוד מעיקים ומציקים. הרפואה המערבית-קונבנציונלית מתקשה מאוד לטפל בנשים בהריון שחוות את אותם תסמינים, מאחר ותרופות רבות מוגדרות ככאלה שעלולות לפגוע באישה ובעובר. אז מה עושים? פונים לטיפולים טבעיים למיניהם במסגרת הרפואה הסינית. באילו טיפולים מדובר וכיצד הם יוכלו לעזור לך? מייד תביני.

 

אילו תסמינים עלולים להופיע במהלך הריון?

ישנם מספר תסמינים שכמעט כל אישה חווה במהלך תקופת ההריון ובחלקים משמעותיים ממנה. מבין התסמינים הנפוצים ניתן לציין צרבת קשה, עצירות, בחילות והקאות, כאבי גב, בצקות, טחורים, כאבי בטן וקשיי עיכול, בעיות בשלפוחית השתן, בעיות חניכיים, קשיי שינה ועוד. חלק מהתסמינים נובעים משינויים הורמונליים שהאישה עוברת במהלך תקופה זו. אחרים נובעים בשל המשקל העודף שהאישה מעלה תוך זמן קצר מאוד וישנם תסמינים שפשוט מהווים החמרה של בעיות שמהן סבלה האישה טרם כניסתה להריון.

 

תסמיני ההריון יכולים להופיע לאורך כל תקופה זו. חלקם חולפים כלא היו ואילו אחרים הופכים לטורדניים וכרוניים ומקשים מאוד על איכות החיים. בחלק מהמקרים התסמינים עשויים להמשיך ולהטריד את האישה גם לאחר הלידה, לרבות כאבי גב ובעיות עיכול שונות. בנוסף, השינויים ההורמונליים שהאישה חווה חושפים אותה גם למצבי חולי שייתכן ולא סבלה מהם כלל וכלל בעבר.

הטיפול הרפואי כנגד תסמיני הריון

כאמור, הטיפולים הרפואיים-המערביים לא נחשבים לאפשרות אידיאלית לאישה שנמצאת בהריון, וזאת בשל הרגישות המוגברת שיש לנקוט בה במטרה להגן על האישה והעובר שלה. ישנן מספר תרופות שכן נחשבות לבטוחות לשימוש אך כאשר התסמינים קשים, ממושכים ועיקשים, הרפואה המערבית מתקשה מאוד להעניק פתרון יעיל דיו, מאחר ואין באפשרותה להשתמש בכל ארסנל התרופות הקיים. זוהי הסיבה שכדאי לשלב עם הטיפול התרופתי שבכל זאת יינתן, גם טיפולים טבעיים שהוכחו ככאלה שמסוגלים לתמוך ולתגבר אותו ואינם מתנגשים איתו כלל וכלל.

 

כיצד הרפואה הסינית יכולה לטפל בתסמיני הריון?

הרפואה הסינית הוכחה כיעילה מאוד בטיפול בתסמיני הריון שונים ובעיקר בכל מה שקשור לבעיות במערכת העיכול, דוגמת צרבות, ריפלוקס, עצירות, אולקוס ועוד. רפואה זו כוללת שלוש אפשרויות טיפול, שניתן לבחור באחת מהן או לשלב ביניהן:

  • תפריט בהתאמה אישית – עקרונות התזונה הסינית יכולים לעזור על מנת להימנע משלל רחב מאוד של תסמיני הריון. המטפל יוכל גם להנחות את האישה אילו מזונות כדאי שלא לצרוך, או לצרוך פחות, על מנת להימנע מהופעה או החמרה של תסמיני הריון קיימים.
  • צמחי מרפא סיניים – אף על פי שלרוב לא נעשה שימוש בצמחי מרפא בהריון, במצבים חמורים מאד בהחלט ניתן להשתמש.
  • דיקור סיני – מהווה למעשה את טיפול החירום כאשר תסמין מסויים מחריף או מפריע ברמות קשות שפוגעות באורח החיים של האישה. הדיקור נועד להחזיר את הזרימה האנרגתית שנחסמה בחזרה למסלולה התקין ולאפשר לגוף לרפא את עצמו במהרה.

 

אינספור נשים בהריון כבר ניצלו את יתרונות הרפואה הסינית על מנת להתמודד עם התסמינים המציקים שחוו במהלך תקופה מאתגרת זאת. שילבו רפואה משלימה עם הטיפול התרופתי שקיבלו ואף המשיכו להיעזר בעקרונות הרפואה הסינית הרבה אחרי שהתינוק הרך יצא לאוויר העולם, במטרה לשפר את איכות החיים שלהן. נסי ורק תרוויחי.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר